מקלחון חזיתי
מקלחון פינתי
מקלחון הזזה - קטגוריה
מחיצת כניסה לחדרי אמבטיה
מעקה זכוכית
מקלחון חזיתי
מקלחון פינתי
מקלחון הזזה - קטגוריה
מחיצת כניסה לחדרי אמבטיה
מעקה זכוכית

מבצעים מגוון עבודות זכוכית ומקלחונים

גלריית עבודות זכוכית

חווית הרחצה היא החוויה המדהימה ביותר בתחילת יום או בסופו ולכן, רבים וטובים לא מוותרים עליה הן במעמד השיפוץ והן במעמד עיצוב הבית מחדש. כאמור, מקלחונים מעצובים לרבות זכוכיות למקלחת מאפשרים שיפור חוויה של הרחצה אבל בו זמנית יודעים ויכולים לשפר את החזות הכללית ונראות חדר האמבטיה שהיא חלק בלתי נפרד מכל חדרי הבית.

מחפשים מקלחונים מעוצבים בעיצובים מדהימים, זכוכיות מותאמות ומחירים שווים ללא כיס וללא תחרות? ברוכים הבאים לבית העסק של פול האוס, הבית המלא שמספק לכם אין ספור פתרונות לעיצוב ושדרוג הבית, הפעם באמצעות מקלחונים שווים במיוחד בהתאמה אישית, מגוון סגנונות ועם אחריות לשנים ארוכות.

הקשר בין מקלחון שווה לבין שדרוג חדר האמבטיה שלכם

מקלחונים מעוצבים מזכוכית יספקו לכם את המענה הושלם היות שהם יודעים לשלב בין כל הצרכים שלכם לבין האסתטי והמראה המושלם. כמו כן, מתאימים את עצמכם המקלחונים לכל מקום ולכל חלל בבית כך שחדר האמבטיה שלכם לא ייפגע ולצד העיצוב המושלם לא תאבדו את המרחב החופשי בחדר הרחצה.

מקלחון זכוכית – כל מה שאתם צריכים בפול האוס

מקלחון זכוכית מבוסס חומרי גלם חזקים, דלתות שנפתחות בלי לתפוס את החלל יתר על המידה והכי חשוב, המים נשארים במקומם ולא יוצאים החוצה!

גודל, התאמה לפי גוונים, פרזול, סוג של זכוכית ועוד, אלו הם רק חלק מהדברים שישפרו לכם את הנראות של חדר האמבטיה ויהפכו כל רחצה לחוויה אחת גדולה ומפנקת. המקלחונים מבית היוצר של פול האוס מאפשרים לכם חדר רחצה כיד היוצר, אתם בוחרים את החומר המתאים, את המיקום ואת הנראות ואנחנו עושים את כל השאר.

לצד מוצרים חזקים, זכוכיות חסומות, אטימות למים ועיצוב מושלם ועמידה בכל תווי התקן המבוקשים יהפוך המקלחון שלכם את חדר הרחצה למקום המושלם שכיף להרגיש בו נינוח, להרגיש את היוקרה והכי חשוב לשדר אותה לעצמכם ולשאר דיירי הבית. מחפשים מקלחונים מושתתי חומרים חזקים, עמידים וברמה הגבוהה ביותר גם מפני שבר או הרס? פול האוס- מציגים בפניכם את כל האפשרויות לחוויית רחצה מפנקת ומזמינה.

עבודות זכוכית ומקלחונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    תגיות: דלתות קו 0