דלתות למינטו

אם הגעתם עד כאן, סביר להניח שאתם מחפשים בית שבו תוכלו למצוא מכלול שירותים הקשורים בפרקטים, למינציה, עץ, חיפוי מדרגות, דלתות פנים, כניסה ואפילו עבודות זכוכית בהתאמה אישית. נעים מאוד, אנחנו פול האוס ואנחנו דור שלישי של ותיקי התחום המביאים לכם שלושים שנות ניסיון וידע פרקטי בכל פתרונות ההתקנה בחלל הבית, המשרד והסביבה.

פול האוס מתמחים בין ספור שירותים ומאפשרים לכם לקיים סביבת עבודה ומגורים מושלמת בזכות שירותי למינציה ועץ ברמה הגבוהה ביותר אבל זה עוד לא הכול! כאן, תוכלו למצוא את האיכות ברמה הגבוהה ביותר, השירות שלא מתפשר ובעיקר היחס והליווי האישי שהוא חלק חשוב מכל החידוש הזה. באמצעות פגישת ייעוץ ראשונית שאינה מחייבת אתכם בשום דבר, נוכל להבין בדיוק לאן אתם חותרים, מה המטרות שלכם ועל איזה רמת גימור לא תתפשרו לעולם!

פול האוס – למה דווקא כאן?

דלתות כניסה

אם תשאלו את מיטב הלקוחות שלכם הם יספרו לכם על סנכרון מלא בין מה שאתם צריכים ורוצים למה שעובר למעצבים ולנותני השירות שלנו בראש!  לכן, כאשר אתם בוחרים פול האוס, אתם בוחרים את המותגים העדכניים ביותר בשוק וכן את היצרנים שיודעים בדיוק מה אתם צריכים כדי "להרים" בית שלם או משרד לתפארת.

אז למה דווקא כאן? במסגרת השירותים שאותם תקבלו מאיתנו, תוכלו ליהנות מדלתות פנים עמידות במיוחד, דלתות חזקות בפני נזקי מזג אוויר, מים, חיפוי של קירות, גרם מדרגות חזק מעץ ואפילו פרקטים מדהימים ותלת שכבתיים שיוכיחו לכם שאתם לא בהכרח צריכים "לשבור כדי לעצב את הבית מחדש" לא כשיש לכם פול האוס שיודעים להגיע, להתקין לכם את דלת האפס המתאימה או לחילופין להצמיד את העיצוב לגובה ולגודל החלל המתאים.

פול האוס – מביאים את הבשורה על אודות עיצוב הבית ושדרוגו בזכות אין ספור פתרונות שישתלמו לכם בהווה ובעיקר בעתיד.  בואו לפגוש אותנו פנים אל פנים ולאפשר לכם את רמת הגימור הגבוהה ביותר, היחס, השירות, הליווי והכי חשוב, המחיר שלא תמצאו בשום מקום אחר. פול האוס – עכשיו תורכם לעשות משהו עבור עצמכם!

טעימה ממגוון העבודות שלנו בשטח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    תגיות: דלתות קו 0