מגוון חיפויים ומדרגות עץ

כל מה שרציתם לדעת על חיפוי עץ

אחת הדרכים השוות ביותר לשדרג את נראות הבית או המשרד זה באמצעות מדרגות או חיפוי של סוגי מדרגות החל במדרגות הבניות, מדרגות קלות, ואפילו מדרגות זיזיות. במעמד בחירת החיפוי המתאים למדרגות יש כמה וכמה דברים שחשוב להביא בחשבון וזה ראשית את סוג המשימה, האם אתם משפצים או בונים מחדש? כמו כן, למה ישמשו המדרגות?

אילו סוגי חיפוי קיימים ובמה כדאי לבחור

אם אתם בוחרים מדרגות מעץ גושני, יידרש מכם לבדוק ראשית את תקן הגובה של כל אחד ואחת ממדרכי מדרגות שהם לפחות טווח חמש עשרה עד שמונה עשר ס"מ או אז נדרש לפרק את המדרגות הקיימות אם יש כאלה ולשמור לאורך כל הדרך על תקניות הגובה שלהם גם בהיבט העיצוב וגם בהיבט הבטיחותי.

כמו כן, במעמד החיפוי של העץ, יידרש לבחור עץ חזק שיעמוד בכל התנאים, ינצח את השחיקה ובו זמנית ימגר לחות אבל כן ישאיר לעצמו לפחות כעשרה אחוז לחות, זאת בהתחשב שהעץ עבור יבוש שהוא קריטי ביותר ומטרתו למנוע את העיוות בעץ וכן במדרכי המדרגות עצמן.

האם אפשר לצבוע מדרגות עץ שעברו חיפוי?

חיפוי מדרגות בעץ

לאחר שמבצעים חיפוי ניתן בהחלט לצבוע בשלל גוונים אטומים וגם כאן, המקצוענים של פול האוס מבטיחים לכם מדרגות אטומות ועמידות לטווח הארוך ביותר וכחלק מכל המשימות שמתקיימות מסביב.

איך מבצעים חיפוי מדרגות באמצעות פרקט?

חיפוי המדרגות יתבצע באמצעות פרקט תלת או רב השכבתי. בחלק הזה של המשימה, יתאימו המקצוענים של פול האוס את הפרקט לכל שלב ושלב במדרגות כך שייוצר מראה אחיד והגובה גם הוא יישאר תקני על פי הדרישה של מדרכי מדרגות.

בסופו של דבר חשוב לומר כי מלאכת יצירת המדרגות והחיפוי מצריך דיוק משמעותי וכן שימוש בחומרים מדהימים כדי להשיג את התוצר הטוב ביותר וכאן, בדיוק כאן המקצוענים של פול האוס עומדים לרשותכם ומאפשרים את גרם המדרגות לעסק או לבית המושלם.

זקוקים לעזרה? לא יודעים מאיפה להתחיל? פול האוס – שיחה אחת ואתם מסודרים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  תגיות: דלתות קו 0

  חיפוי מדרגות עץ

  רוצים לחדש מדרגות עץ בבית או אפילו כחלק מגרם מדרגות הנמצא במרפסת? אם מדרגות עץ חשובות לכם לא רק בהיבט העיצובי אלא גם בהיבט הבטיחותי חשוב כי את במעמד שיפוץ של מדרגות עץ אלה תפנו רק אל המומחים בדבר.

  מתלבטים לשפץ מדרגות עץ עם שילוב מדרגות בפרקט במקום שאתם מכירים פחות? אם עדיין לא הכרתם את פול האוס דיזיין, זה הזמן לשפץ את מדרגות עץ, להניח מדרגות בפרקט בשילוב עץ אלון בדיוק במדריך שנביא בפניכם כאן ועכשיו.

  חיפוי מדרגות עץ – איך עושים את זה נכון?

  חיפוי בפרקט על המדרגות זו רק אפשרות אחת מבין אין ספור אפשרויות חיפוי שגם מחזיקות מעמד לאורך שנים וגם יכולות לתת את המענה לנראות המושלמת.

  כאמור, משימה של חיפוי מדרגות לא חייבת להיות מורכבת אחרי ככלות הכול מדובר בשימוש בעץ שהיווה מאז ומעולם חומר איכותי ומרשים על פי כל הדעות. עץ אלון, חומר סינטטי, מה באמת כדאי לבחור? כאשר מדברים על חיפוי עץ רגיל או עץ גושני כדי שיהיה אפשר לקבל את התוצאה הטובה ביותר של עץ מושלם על גבי העץ חשוב לבחור את רמת החיפוי האיכותית ביותר.

  או שיש חומרים זולים מדי או יקרים מדי אבל כשמדברים על חומרי חיפוי של מדרגות זה לא רק עץ אגוז או עץ גושני אלא הרבה מעבר לכך.

  המדרגות מחולקות לכמה וכמה משימות החל באותו גרם מדרגות, מעקה של המדרגות ולעיתים לקיחה בחשבון גם את החיפוש של עץ למדרגות, הפעם עץ המתאים על פי כל הדעות.

  אז מה קודם למה ואיך עושים את זה נכון? לא משנה אם זה מדרגות לבית עצמו או מדרגות עץ על עליית הגג, גם כאן חשוב כי המשימה תתבצע על ידי המומחים בתחום וכאן, פול האוס דיזיין נכנסים לתמונה ומאפשרים גם לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

  מאילו חומרי גלם מומלץ לבנות מדרגות עץ?

  חיפוי מדרגות בעץ

  אפשר לבנות את כל מדרגות שרק תחפצו בהן, אחרי ככלות הכול, עץ הוא חומר הגלם הטוב ביותר ובאמצעותו אפשר לייצר לא מעט. עם זאת, ההמלצה היא לבחור דווקא עץ גושני, לקחת אותו וממנו לייצר מדרגות מדהימות ואיכותיות ביותר. למה עץ גושני? גם משום שהוא לא עובר עיבוד, הוא מיוחד בחוזקה שלו, בטבעיות שלו וכיום הוא משמש לא רק לבניית גרם מדרגות אלא מצטיין גם בנראות הפרגולה והדקים.

  בניית מדרגות עם עץ גושני יהיו בגובה של ארבעה סנטימטר ואילו הגובה יגיע עד שמונה עשר סנטימטר לכל היותר.

  מאילו חומרים מבצעים חיפוי למדרגות העץ?

  בין שזה מדרגות ישנות ובין שחדשות, הגיע הרגע לדבר על שלב החיפוי, החלק שבו כולם מתעניינים ולא בהכרח מחפשים את הנראות המושלמת אלא גם את המדרגות שיקנו את רמת הבטיחון הגבוהה ביותר.

  לכן, בדיוק כאן המטרה היא למצוא מתוך מגוון הסוגים את החיפוי המתאים ביותר, סוג העץ שיש לו את התכונות החזקות ביותר והייחודיות ונכון לעבד אותו כך שהוא ישרת אתכם לשנים רבות יותר.

  במעמד הבחירה חשוב לזכור, כל עץ והייחודיות שלו, צרכי התחזוקה וכן הצבע המתאים ובסופו של דבר הטקסטורה המשכנעת. לכן, כדי לבחור נכון חשוב להיוועץ כבר בשלבי ההתחלה עם גורמי מקצוע מבינים עניין שיכולים לתת את המענה הטוב ביותר בכל שלב ושלב.

  איך בוחרים את החיפוי המתאים?

  כדי שיהיה קל לאתר את החיפוי המתאים, חשוב לדעת מה התקציב העומד לרשותכם? באיזה חדר מדובר? האם זה גרם מדרגות פשוט או גרם מדרגות הממוקם במרכז הסלון? בגדול, חשוב להבין את המאפיינים של המקום או החלל המבוקש ובסופו של דבר את כל זה להתאים לתקציב שהקצבתם לעצמכם מראש.

  אילו סוגי עצים מתאימים לחיפוי מדרגות עץ?

  יש אין ספור של עצים ואפשרויות שיתאימו כדי לבצע חיפוי מושלם למדרגות שלכם, הראשון הוא עץ הארזים, עץ הגדל בצפון יבשת אמריקה, המשקל שלו קל, הוא רך ואם אתם מחפשים את המחיר הזול הרי שמצאתם אותו כאן ועכשיו.

  כמו כן, אחד היתרונות של העץ כי הוא עמיד בפני כל תנאי אקלים לרבות לחות, מים, עיוות, ריקבון וכל בלאי כזה או אחר.

  מחפשים חומר גלם שקל לעבד אותו? אף על פי שזו משימתם של בעלי המקצוע, שהרי מדובר בחומר גלם מעולה שקל לעבד אותו, הגוון הטבעי שלו מדהים בפני עצמו והסיבים שלו חזקים וצפופים דיה.

  דוגמה נוספת לבחירת עץ לצרכי חיפוי זה עץ הדובדבן, העץ בעל הגוון הבהיר וגוונים חום אדמדמים, קל לעבד וגם לתחזק אותו כאשר עניין התחזוקה קשור רק במריחת שמן שישמור על החזות שלו למשך שנים ארוכות יותר.

  דוגמה לעץ נוסף זה אלון האנגלי, עץ עם גוון חום בהיר, הוא עמיד ביותר מפני רטיבות, שומר מפני ריקבון ואם רוצים לשלב עמו חומרים נוספים כמו ברזל, זו בהחלט הבחירה הטובה ביותר לעיבוד מוצלח ביותר.

  בסיכום דבר, מלאכת חיפוי מדרגות מעץ היא מלאכה הדורשת מכם לפנות אל חומרי הגלם הטובים ביותר ומעבר למחיר הנוח ותנאי התשלום הנוחים, חשוב שתבצעו את הדבר כך שתיהנו מגרם מדרגות תקין, בטיחותי ונכון למשך שנים.

  זקוקים לעזרה? לא יודעים באיזה סוג עץ לבחור? פול האוס דיזיין המקום שאתם צריכים כדי להגשים את כל החלומות ובסופו של דבר לייצר גרם מדרגות מושלם שלא רק משמש לצרכי עלייה או ירידה אלא גם כחלק מושלם בעיצוב הכללי של הבית.

  פול האוס – תנו למקצוענים לבחור עבורכם בדיוק את מה שאתם צריכים!

  Neta Goshen
  Neta Goshen
  2023-09-08
  שירות מצוין, גם בקניה וגם בהתקנה. יחס אישי, סבלני ורציף לאורך כל השיפוץ (לפני ואחרי). מומלץ ביותר
  עמרני שמואל
  עמרני שמואל
  2023-09-04
  עבדתי הקיץ במפר פרוייקטים עם פול האוס דיזיין, מדובר בחוויה שלא מקבלים במקום אחר! מחירים הוגנים, עמידה בזמנים-מה שקבעו איתך ככה הגיעו (דבר שלא מקובל כל-כך במחוזותינו), עבודה מדוייקת, קפדנית, משאירים את המקום נקי ומסודר, כיף אמיתי. ממליץ בחום רב. תודה ירדן ואיתי.
  Moshe K
  Moshe K
  2023-09-03
  שירות מצוין חזרנו אחרי סקר שוק שעשינו מדייקים בזמנים ובאיכות
  Nisim Agami
  Nisim Agami
  2023-09-01
  פול האוס דיזיין זה מקום שנותן לך הרגשה של בית. אנשים אמינים, אדיבים ומקצועיים. קיבלנו עצות טובות שעזרו לנו להחליט על סוג החומר והטיב. ההתקנה בוצעה ע"י איש מקצוע מדהים שהקפיד מאוד על כל הדברים אפילו הקטנים ביותר. מומלץ מאוד מאוד
  Hadar Kessary
  Hadar Kessary
  2023-08-30
  הזמנו דלת הזזה למקלחת לאחר שיפוץ. הדלת יצאה נהדר. ההתאמה לצרכים שלנו ולמידות הלא רגילות הייתה מושלמת. השירות היה נפלא ומאוד מקצועי. ממליצה בחום.
  שושי מזרחי
  שושי מזרחי
  2023-08-29
  התקנתי בביתי דלת אסם. לאורך כל התהליך ליווה אותי משה המקסים שהיה תמיד זמין (לא מובן מאליו), נחמד, סבלני ומקצועי. בנוסף, היה בקשר עם איש המקצוע שיצר את הפתח בקיר והדריך אותו. הרגשתי שיש עם מי לדבר ואת מי לשאול והכול בצורה עניינית ונעימה. ממליצה מאד על פול האוס. אין ספק שבעתיד אפנה אליהם בכל פעם שארצה להתקין דלת בבית.
  שני נאור
  שני נאור
  2023-08-20
  ירדן ואיתי סופר מקצוענים! נתנו לנו שירות מעולה והכל עם חיוך והרגשה טובה! ירדן האלוף עשה עבודה איכותית ולא מתפשרת והתוצאה נהדרת! כל מי שנכנס ישר מחמיא.. מומלצים החום!
  Tsipi Baicher
  Tsipi Baicher
  2023-08-20
  צוות מקצועי.קיבלתי שרות מצוין לאורך כל התהליך, מרגע ההזמנה ועד לסיום ההתקנה.
  רותם ספיר
  רותם ספיר
  2023-08-09
  חווית לקוחה פשוט מעולה! נתקלתי באנשי מקצוע קשובים לצרכים שלי ובכל התאימו לי את החומר הנכון בתקציב הנכון לי. מאוד מאוד ממליצה!!!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   תגיות: דלתות קו 0